Vries 9-7-2016

 

Vries 9-7-2016
Jury: Marinus Bosman en Adriaan Groeneveld
Kampioen boklam
LOGAN V.D. VOSSENPOEL
L16009
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Kelly v.d. Vossenpoel L15008
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Logan van de Vossenpoel
Reserve Kampioen boklam
LET’S DANCE V.D. BALKWEIT
HAK105
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Mandy my dear v.d. Balkweit HAJ091
f. J.C.M. Snip, WESTWOUD
e. J.C.M. Snip, WESTWOUDLet's Dance van de Balkweit
Kampioen jeugdbok + DAGKAMPIOEN
HEROS V.H. OUDE TURFLAND
NAJ004
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ikon v.d. Brinkstukken NAH027
m. Evita v.h. Oude Turfland NAF294
f. D. Kattouw, DE PUNT
e. D. Kattouw, DE PUNTHeros van het Oude Turfland
Reserve Kampioen jeugdbok
URSUS 69 FAN OLDHUYSTRA ZATHE
NAJ186
Kleur: BRUIN
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Tara fan Oldhuystra Zathe NAH319
f. F. Beer, de, METSLAWIER
e. F. Beer, de, METSLAWIERUrsus 69 fan Oldhuystra Zathe
Kampioen Oudere bok 
WILKO V.D. CRONENBURG
HAG116
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Viola v.d. Cronenburg HAF005
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. Het Laar Gemeente Ommen t.a.v. R. Boezelman, OMMENWilco vd Cronenburg
Kampioen jongste geitlam
MARIBAJA V.D. BALKWEIT
HAK104
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Mandy my dear v.d. Balkweit HAJ091
f. J.C.M. Snip, WESTWOUD
e. J.C.M. Snip, WESTWOUDMaribaja van de Balkweit
Reserve Kampioen jongste geitlam
NAOMI 8 V.D. MARPÔLLE
NAK140
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Naomi v.d. Marpôlle NAF075
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUMNaomi 8 van de Marpôlle
Kampioen oudste geitlam
IRENE V.D. CORINAHOEVE
NAK085
Kleur: BRUIN
v. Carlo 41 v.d. Hazeldonk CAJ060
m. Gera v.d. Corinahoeve NAH189
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDEIrene van de Corinahoeve
Reserve Kampioen geitlam
FENDA V.D. WIERINGERMEER
HAK021
Kleur: BRUIN
v. Edmar v.d. Wieringermeer HAJ056
m. Cato v.d. Wieringermeer HAG084
f. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERFFenda van de Wieringermeer
Kampioen jeugdgeit
HEECKEREN RONDA
NAJ259
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Ronda Vries
Reserve Kampioen jeugdgeit
MARIËLLE V.D. OPTIMIST
NAJ239
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Marieke v.d. Optimist NAF170
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPSAMSUNG CSC
Kampioen jongere geit en DAGKAMPIOEN
URSELA 457 V.H. AVERHEINO KEUR
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen jongere geit
DAFNE V.D. WIERINGERMEER
HAH114
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Aukje v.d. Wieringermeer HAE074
f. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERFDafne vd Wieringermeer
Kampioen oudere geit 
CHARON V.D. WIERINGERMEER
HAG094
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Anneke v.d. Wieringermeer HAE104
f. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERFCharon vd Wieringermeer
Reserve Kampioen oudere geit
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANXperia van de Barbanessahoeve
Kampioen Veterane geit
ALWINA V.H. KNABBELHÖFKE
OAD002
Kleur: ZWART
v. Topline 15 v.h. Stapelbroek OYY375
m. Yvette v.h. Knabbelhöfke KEUR OWW038
f. A. Asbroek, BECKUM
e. A.J. Berends, VALTHERMONDAlwina van het Knabbelhöfke

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>