Den Ham 25-06-2016

 

Den Ham 25-6-2016
Jury: Hans Ruisch en Johan van Ginkel
Kampioen boklam
CASA ROSA’S GRANDEUR 3 V.D. ELSENBURG
HAK081
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Casa Rosa v.d. Elsenburg HAF044
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKCasa Rosa's Grandeur 3 van de Elsenburg
Reserve Kampioen boklam
TROUBADOUR 4 V.H. ABDIJBOS
WAK029
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Gonnie v.d. Wolfhaag WAH011
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDETroubadour 4 van het Reigershof
Kampioen jeugdbok
CARLO 43 V.D. HAZELDONK
CAJ056
Kleur: BRUIN
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Celina v.d. Loarikshoeve OAE081
f. J. Fransen, LIESSEL
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMCarlo 43 van de Hazeldonk
Reserve Kampioen jeugdbok
SUNNY BOY 9 VAN BAD BOEKELO
OAJ212
Kleur: BRUIN
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Rosalie 12 v. Bad Boekelo OAG168
f. O. Koppelman, BOEKELO
e. A. Asbroek, BECKUMSunny Boy 9 van Bad Boekelo
Kampioen Jongere/Oudere bok en DAGKAMPIOEN
WILKO V.D. CRONENBURG
HAG116
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Viola v.d. Cronenburg HAF005
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. Het Laar Gemeente Ommen t.a.v. R. Boezelman, OMMENWilco van de Cronenburg
Reserve Kampioen Jongere/Oudere bok
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJEN
Kampioen geitlam
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKGitta v.d. Elsenburg
Reserve Kampioen geitlam
HEIKE V.’T REIGERSHOF
O16005
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Agador 49 v.d. Bokkerijdersburcht OAJ292
m. Felien v.’t Reigershof O14005
f. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIE
e. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIEHieke van het Reigershof
Kampioen jeugdgeit
BRENDA V.D. LOARIKSHOEVE
OAJ204
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Beauty v.d. Heimerietehoeve OAD100
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMBrenda van de Loarikshoeve
Reserve Kampioen jeugdgeit
HEECKEREN RONDA
NAJ259
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Ronda
Kampioen jongere geit
HEECKEREN MOEZEL
NAH158
Kleur: BRUIN
v. Bruno v.h. Averheino OAG176
m. Heeckeren Pristina NAG166
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Moezel
Reserve Kampioen jongere geit
CATJA V.D. LOARIKSHOEVE
OAH104
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMCatja van de Loarikshoeve
Kampioen oudere geit en Dagkampioen
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANXperia van de Barbanessahoeve
Reserve Kampioen oudere geit
CLAIRE V.D. ELSENBURG
HAF052
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKClaire van de Eslenburg
Kampioen Veterane geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMCameron van de Loarikshoeve
Reserve Kampioen Veterane geit
ALWINA V.H. KNABBELHÖFKE
OAD002
Kleur: ZWART
v. Topline 15 v.h. Stapelbroek OYY375
m. Yvette v.h. Knabbelhöfke KEUR OWW038
f. A. Asbroek, BECKUM
e. A.J. Berends, VALTHERMONDAlwina van het Knabbelhofke

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>