Leusden 4 Juni 2016

Leusden 4 juni 2016
Jury: Marinus Bosman en Johan van Ginkel
Kampioen boklam
LOGAN V.D. VOSSENPOEL
L16009
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Kelly v.d. Vossenpoel L15008
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Logan v.d. Vossenpoel
Reserve Kampioen boklam
DYMOND V.D. BARBADOSHOEVE
WAK058
Kleur: BRUIN
v. Xilvester v.d. Barbanessahoeve HAJ120
m. Amber v.d. Barbadoshoeve WAG056
f. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCHDymond v.d. Barbadoshoeve
Kampioen jeugd-/jongere bokken en Dagkampioen
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJENWout v.'t Smelehofke
e. P. Kerkhoff, HEIJEN
Reserve Kampioen jeugd-/jongere bokken
ADMIRAAL V.’T SMELEHOFKE
CAJ035
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Sally v.’t Smelehofke CAE010
f. P. Kerkhoff, HEIJENAdmiraal v.'t Smelehofke
e. P. Kerkhoff, HEIJEN
Kampioen oudere bok
CHARLO V.H. KNABBELHÖFKE KEUR
OAF017
Kleur: BRUIN
v. Blackdancer v.h. Bouwerschap NAE210
m. Marlies v.h. Knabbelhöfke STER/PREFERENT OXX396
f. A. Asbroek, BECKUM
e. E. Weijer, van de, OPLOOCharlo v.h. Knabbelhofke
Reserve Kampioen oudere bok
ELMARDO V.D. LANGE WEIDE
CAG075
Kleur: BRUIN
v. Elroy v.d. Lange Weide CAF021
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, APPELTERN
e. E. Weijer, van de, OPLOO
Kampioen geitlam
HEIKE V.’T REIGERSHOF
O16005
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Agador 49 v.d. Bokkerijdersburcht OAJ292
m. Felien v.’t Reigershof O14005
f. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIE
e. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIEHeike v.'t Reigershof
Reserve Kampioen geitlam
HILLY V.’T REIGERSHOF
O16003
Kleur: CAMELSTIPPEL
v. Agador 49 v.d. Bokkerijdersburcht OAJ292
m. Flavia v.’t Reigershof O14.001
f. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIE
e. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIEHilly v.'t Reigershof
Kampioen jeugdgeit
CELLY V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ057
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Brunella v.d. Barbadoshoeve WAH060
f. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCHCelly v.d. Barbadoshoeve
Reserve Kampioen jeugdgeit
JANIS 401 V.D. KIKKERT
NAJ054
Kleur: BRUINBONT
v. Gauke v.d. Optimist NAH303
m. Janis 294 v.d. Kikkert NAD026
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEJanis 401 v.d. Kikkert
Kampioen jongere geit
JAKLIEN V.D. VOSSENPOEL
L14004
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Elodie v.d. Vossenpoel L09001
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Jaklien v.d. Vossenpoel
Reserve Kampioen jongere geit
LOUVERA V.H. KASTELENDORP KEUR
OAH157
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Fiesta v.d. Wolfhaag WAG045
m. Louiza v.h. Kastelendorp KEUR OAG049
f. A.J. Siemes, VORDEN
e. A.J. Siemes, VORDENLouvera v.h. Kastelendorp
Kampioen oudere geit en Dagkampioen
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANXperia v.d. Barbanessahoeve
Reserve Kampioen oudere geit
MODEL 5 V.H. ABDIJBOS
O12041
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Pollux v.h. Kastelendorp OAE179
m. Rilca v.h. Abdijbos O11043
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDEModel 5 v.h. Abdijbos

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *